دانلود بازی ازدحام جمعیت 2.4.2 Crowd City

همراه شما سروران گرانقدر هستیم با معرفی محصولی شگفت انگیز از استودیو بازی سازی VOODOO، که به احتمال زیاد نام […] نوشته دانلود بازی ازدحام جمعیت 2.4.2 Crowd City اولین بار در بازی اندروید ، برنامه اندروید | ایران اپ. پدیدار شد.

دانلود بازی ازدحام جمعیت 2.4.2 Crowd City

همراه شما سروران گرانقدر هستیم با معرفی محصولی شگفت انگیز از استودیو بازی سازی VOODOO، که به احتمال زیاد نام آن را تاکنون شنیده اید! بازی Crowd City یا شهر شلوغ ماهیتی مسابقه ای و تفننی دارد که البته با رکورد زنی نیز همراه است و از این حیث برای کاربران بسیار اعتیاد آور است. در نظر داشته باشید که این بازی در کشور عزیزمان با نام های دیگری چون بازی ازدحام جمعیت نیز مشهور است!

داستان بازی شهر شلوغ Crowd City

اگر گروهتان کوچک است از گروه های بزرگتر فرار کنید!!!

شما به عنوان رهبر یک گروه چند نفره در یک نقشه که مملو از خیابان ها و ساختمان ها میباشد، قرار دارید. علاوه برشما مردم عادی [ رنگشون سفیده ] و گروه های رقیب نیز وجود دارد و در کوچه پس کوچه های این شهر در حال پرسه زدن هستند! وظیفه شما به عنوان رهبر گروهی چند نفره این است که به سمت مردم عادی بروید و آن ها را همرنگ گروه خودتان کنید و در این حین از برخورد و مواجهه با گروه های بزرگتری که در حال فعالیت در شهر هستند فرار کنید.

چرا که افراد گروهتان به یکباره همرنگ گروه بزرگتر شده و شما بازنده هستید! پس عضو گیری خود را به کمک مردم عادی انجام داده و وقتی که شرایط مهیا بود و گروه شما به اندازه کافی بزرگ شده بود به جنگ با دیگر گروه ها بروید و نفرات آن گروه ها را از آن خود کنید تا بدین وسیله برنده ی بازی ازدحام جمعیت Crowd City شوید.

قابلیت های بازی ازدحام جمعیت Crowd City

  • سبک و قابل اجرا در گوشی های میان رده
  • قابلیت مسابقه دادن و رکورد زنی
  • گرافیت عالی و رابط کاربری ساده
  • عاری از هر گونه پیچیدگی
  • و…

سایت ایران اپ در کنار نسخه اصلی این بازیف امکان دانلود نسخه مود (الماس نامحدود + حذف تبلیغات) بازی شهر شلوغ را برای شما عزیزان فراهم کرده است

نوشته دانلود بازی ازدحام جمعیت 2.4.2 Crowd City اولین بار در بازی اندروید ، برنامه اندروید | ایران اپ. پدیدار شد.