دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای PC

دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای کامپیوتر سبک بیت ام آپ یکی از قدیمی‌ترین ژانرهای صنعت گیم است. این بازی‌ها شما را در نقش قهرمانی قرار می‌دهند که باید در مسیر به جلو حرکت کرده و به مبارزه با دشمنان زیادی بپردازد. این روزها کمتر می‌توان شاهد اثری مانند بیت ام آپ‌های کلاسیک بود؛ با این حال تعدادی استودیوی مستقل دست به کار شده‌اند تا به یاد دوران خوب گذشته، بازی‌هایی تولید کنند. عنوان River City Saga Three Kingdoms از استودیوی Arc System Works دقیقاً یکی از همین بازی‌های بی نظیر و هیجان‌انگیز است. بازی River City Saga Three Kingdoms از روی عنوانی قدیمی و تأثیر گذار در ژانر بیت ام آپ به نام River City Ransom الهام گرفته و به نوعی دنباله‌اش محسوب می‌شود. این بازی‌ها در دوران... نوشته دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای PC

دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای کامپیوتر

سبک بیت ام آپ یکی از قدیمی‌ترین ژانرهای صنعت گیم است. این بازی‌ها شما را در نقش قهرمانی قرار می‌دهند که باید در مسیر به جلو حرکت کرده و به مبارزه با دشمنان زیادی بپردازد. این روزها کمتر می‌توان شاهد اثری مانند بیت ام آپ‌های کلاسیک بود؛ با این حال تعدادی استودیوی مستقل دست به کار شده‌اند تا به یاد دوران خوب گذشته، بازی‌هایی تولید کنند. عنوان River City Saga Three Kingdoms از استودیوی Arc System Works دقیقاً یکی از همین بازی‌های بی نظیر و هیجان‌انگیز است.

بازی River City Saga Three Kingdoms از روی عنوانی قدیمی و تأثیر گذار در ژانر بیت ام آپ به نام River City Ransom الهام گرفته و به نوعی دنباله‌اش محسوب می‌شود. این بازی‌ها در دوران قدیم کشور ژاپن روایت شده و شامل تعدادی از خلاقانه‌ترین المان‌های سبک بیت ام آپ هستند که بر روی بسیاری از بازی‌های بعدی این ژانر تأثیر به خصوصی گذاشت. River City Saga Three Kingdoms سعی کرده تا حد ممکن به این ویژگی‌ها نزدیک شده و یک ادای احترام واقعی به ژانر قدیمی داشته باشد.

River City Saga Three Kingdoms از نظر گرافیکی دقیقاً همان چیزی است که بازیکنان قدیمی بیت ام آپ نیاز دارند. ظاهر پیکسلی و 8 بیتی شخصیت‌ها و دنیای درونشان به سرعت شما را جذب کرده و تا پایان نیز سرگرم می‌کند. مبارزات بازی در عین سادگی دارای هیجان زیادی بوده و ممکن است برایتان چالش برانگیز شوند. در کنار این ها، یک موسیقی جذاب هم در پس زمینه پخش می‌شود که به بالا ماندن هیجان کمک کرده است. اگر طرف‌دار بازی‌های اکشن قدیمی هستید، این عنوان را از دست ندهید.

بازی River City Saga Three Kingdoms عنوانی در سبک بیت ام آپ و اکشن است. این بازی با گرافیک پیکسلی و گیم پلی قدیمی‌اش، در اصل در حال ادای احترام به بازی‌های کلاسیک بیت ام آپ است. پس اگر از عناوین مدرن خسته شده‌اید و به دنبال یک بازی قدیمی پسند هستید، River City Saga Three Kingdoms برای شما ساخته شده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sifu و Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10 64-bit
Processor: Intel® Core™ i3-3210
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10 64-bit
Processor: Intel® Core™ i7-6700
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060(6GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

تصاویری از محیط بازی :


بازی River City Saga Three Kingdoms بازی River City Saga Three Kingdoms بازی River City Saga Three Kingdoms بازی River City Saga Three Kingdoms بازی River City Saga Three Kingdoms

نوشته دانلود بازی River City Saga Three Kingdoms برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.