فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳

وبسایت تاروت رنگی فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳ شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید: فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | […] مطلب فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳ برای اولین بار در وبسایت تاروت رنگی درج شده است.

فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳

وبسایت تاروت رنگی

فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید.

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین

این ماه نشاندهنده شروع چرخه حرفه ای جدیدی برای شما می باشد. شما همیشه جاه طلب بوده اید، اکنون فرصت های بسیار بزرگی برای شما به وجود می‌آید که شما را به یک سطح کاملاً جدیدی سوق می دهد. مریخ حاکم نشانه شما در صورت فلکی فرصت هایی را برای سفر و گسترش تجربه برای شما به ارمغان می آورد حتی ممکن است به خارج از کشور سفر کنید. در دید بزرگتر باید مراقب باشید تا بتوانید انتخاب های عاقلانه انجام دهید که می توانید به سمت جلو حرکت کنید. در روز دهم ژانویه شرایطی برای کار شما نمایان خواهد شد (در این مدت می توانید در کار خود جابجا شوید) برای رسیدن به اهداف خود ایمان داشته باشید. فرصت مناسبی است که کارهای ناتمام خود را به اتمام برسانید و همینطور جسارت قدم برداشتن به سمت آینده را داشته باشید. در روز بیست و چهارم ماه درهای جدیدی به سمت شما باز می کند. دایره اجتماعی شما گسترش پیدا خواهد کرد. فرشتگانی دارید که در پشت صحنه برای شما کار می‌کنند تا شما را برای رسیدن به اهداف تان یاری دهند.
روزهای شانس: ۳،۲۳،۲۵،۲۶
روز های چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت

با موقعیت شخصی و حرفه‌ای قرار خواهید گرفت. افق شما در حال گسترش است. در روز ۱۰ ژانویه از شما می خواهد که آنچه را که می دانید رها کنید تا ذهن خود را پاکسازی کنید تا حقیقت بیشتری را بتوانید کشف کنید. در این مدت ارتباطات بسیار برجسته خواهد شد. در حال انجام معاملات و قراردادهای جدید و یا حتی مشاغل تجاری جدیدی می باشید، در این مدت تحصیلات عالیه برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به یاد داشته باشید که همه چیز قابل مذاکره و حل می باشند. رابطه شخصی در حال متحول شدن می باشد. صادقانه و با منطق یک ارتباط را عمیق تر کنید. سیاره حاکم بر نشانه شما ونوس وارد برج حوت در روز سیزدهم ماه می شود و شما را به مرحله اجتماعی پر زرق و برق سوق می دهد. فرصت های بسیار زیادی برای برقراری ارتباط خواهید داشت. در روز بیست و چهارم ژانویه بخشی از زندگی حرفه ای شما را پررنگ میکند. فرصت رویارویی با برخی از آرزوهای خود را پیدا خواهید کرد. در این مدت آرزوهای شما به حقیقت می پیوندند اما همه آنها درخشان نیست. نسبت به ارزش های خود صادق باشید و جسارت دستیابی به اهداف خود را نیز داشته باشید.
روزهای شانس: ۱۳،۱۵،۲۳،۲۶
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد

زندگی از درون در حال تغییر و تحول است. یک ازدواج، رابطه صمیمی و یا یک وضعیت مالی به شدت تغییر خواهد کرد. در روز دهم ژانویه فرصتی دارید که هر گونه قدرت را آزاد کنید و شرایط کنونی خود را در دست بگیرید. شما خودتان انتخاب می کنید که پول زمان و احساسات خود را کجا سرمایه گذاری کنید و می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی یا به چه چیزی متعهد باشید. حتی آگاهانه می‌توانید انتخابات ناخوشایندی را برای خود رقم بزنید. ارزش های خود را در هر گونه روابط بشناسید. هر چیزی که از بین می رود به دست آوردن مجدد آن تعهدات شما را نسبت به آن چیز یا شخص تقویت می کند. در روز بیست و چهارم شرایطی که در حال حاضر برای شما وجود دارد و مانند یک وزنه است را رها کنید و همه چیز را از دید دیگری ببینید. در این مدت از شما خواسته می شود که ایمان خود را تقویت کنید، خوش بین باشید و منتظر گرفتن پاداش ایمان خود نیز باشید.
روز های شانس: ۲،۸،۱۶،۲۵
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۱۸

فال ماهانه میلادی متولدین تیر

وارد چرخه قدرتمند جدیدی از روابط در این ماه خواهید شد. در روز دهم ژانویه صادقانه در ارتباط با احساسات تان صحبت کنید. نسبت به الگوهایی که در گذشته داشتید صادق باشید. سپس همانطور که انتظار دارید می توانید ارتباط برقرار کنید. ونوس در برج دلو سود زیادی را در زمینه روابط احساسی و مالی برای شما فراهم می کند همچنین فرصت هایی خواهید داشت که روابط را صمیمی تر کنید. آگاهانه از امیال درونی خود دوری کنید در واقع با این کار موانعی که بر سر روابط عاطفی و صمیمیت های عشقی وجود دارد برداشته می شود. با وجود مریخ در برج صورت فلکی زندگی برای شما پرمشغله می شود. کمک‌هایی را دریافت خواهید کرد. اطرافیان خواننده ذهن شما نیستند. از درخواست کردن نترسید. نسبت به انتظاراتی که دارید پیش بروید و زمانی که نیاز است احساس واقعی خود را نشان دهید. در روز بیست و چهارم تغییرات قدرتمندی را برای شما رقم می زند. این تغییرات سطح زندگیتان را عوض میکند. کنترل کافی نخواهید داشت و اگر دید روشنی نسبت به این سطوح داشته باشید می توانید چرخ ها را به حرکت در آورید.
روزهای شانس: ۷،۱۵،۲۳
روزهای چالش بر انگیز: ۱۰،۱۲،۱۳

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد

زندگی در حال ساخت و ساز است. ممکن است کار جدید و یا مسیر جدیدی را شروع کنید که در این راستا زندگی بسیار جدیدی در انتظار شما خواهد بود. به سلامتی خود توجه کنید، بهبودی خود را در اولویت قرار دهید. سعی کنید کارهای خود را به صورت تیمی انجام دهید که به معنی یادگیری درخواست کمک از دیگران و تلاش کردن بر روی یک هدف است. در روز دهم ژانویه استراحت کنید تا بتوانید باتری های خود را شارژ کنید. در ارتباط با نقاط کور زندگی خود بیشتر آشنا می شوید، یاد میگیرید که چه چیزی بزرگترین هدف شماست. یک رویا و آرزو برای شما برجسته می‌شود و به همین ترتیب برای رسیدن به آن تلاش بسیار زیادی خواهید کرد، تعهدات بسیار زیادی را خواهید داد، و می توانید داشتن یک زندگی بسیار عالی را برای خود تجربه کنید. ونوس در برج دلو باعث شیرین تر شدن روابط شما از نظر عاطفی و عشقی می شود همینطور در امور مالی گره‌ها برای شما باز میشود. مریخ در صورت فلکی باعث ایجاد اشتیاق در وجود شما برای انجام دادن کارهایتان می شود. در انجام دادن کارها باهوش تر خواهید شد نه سخت کوش تر. در روز بیست و چهارم وارد چرخه جدیدی از روابط می شوید. خواسته های قلبی خود را تصدیق کنید می توانید آن را به دنیای خود وارد کنید.
روزهای شانس: ۱۳،۱۵،۲۳
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور

عطارد حاکم بر نشانه شما در برج جدی قرار می گیرد. بخشی از نمودار شماست که در واقع مربوط به خلاقیت، کودکان، زندگی زناشویی و عشق و کودک درونی شما است. شما در حال متصل شدن به قسمتی از زندگی تان هستید که به خواسته های تان مربوط می شود، خواسته هایی که در گذشته وجود داشتند که آن‌ها را دفن کرده اید اما از تمام آنها آگاه هستید. در واقع مهم ترین حقیقت خودتان می باشید. در روز دهم ژانویه دوستان و آرزوها و همچنین برآورده شدن اهداف و آرزوهایتان شما را به سمت آینده تا ۱۸ ماه آینده سوق می دهد. سعی نکنید شخص دیگری باشید و دیگران را خوشحال نگه دارید. فرصتی است که انتظارات و خواسته های خود را بیان کنید و هر چیزی که باعث آزار اذیت شما شده است را رها کنید. در واقع می توانید به اهدافی که مدت‌ها در آرزویش هستید برسید. در روز بیست و چهارم ماه، شروع کاملاً جدیدی را در محیط کار و زندگی شما به ارمغان می آورد و فرصتی خواهید داشت تا یک آغاز جدید و پرشور و جذابی داشته باشید. زندگی فرصتی دوباره به شما داده است آن را لمس کنید.
روزهای شانس: ۲،۸،۱۶،۲۵
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۱۸

فال ماهانه میلادی متولدین مهر

هنگام ورود به ماه ژانویه تغییراتی در زندگی شما رخ می دهد. ونوس حاکم بر نشانه شما در برج دلو قرار دارد که مرحله ای بسیار خلاقانه را به شما نشان می‌دهد، در حال یادگیری قدرت هستید. در مرحله‌ای از سطح زندگی تان قرار دارید که باید الگوهای سمی و مضر را کشف کنید تا بتوانید آنها را از خود دور کنید و زندگی جدید و ارزشمندی را پایه‌گذاری کنید. در روز دهم ژانویه یک وضعیت شغلی و حرفه ای را برای شما روشن تر و برجسته تر می کند. در پایان یک تحول ۱۸ ماه از نظر شغلی و خانگی قرار دارید. آگاهانه جاه طلبی ها و مسئولیت هایی را که به نفع شما نبودند را کنار بگذارید تا بتوانید به آنچه که می‌خواهید تبدیل شوید. مسئولیت نقش خود را به عهده بگیرید. درس های گذشته خود را مجدداً بیاموزید و با ایجاد زندگی جدید در زمان حال زندگی کنید. ونوس وارد برج حوت در روز سیزدهم میشود، تمرکز شما به سمت کار و زندگی و سلامتی تان جذب می شود. بیشتر به کیفیت زندگی تان توجه نشان دهید. در تاریخ ۲۴ام ژانویه یک موقعیت خاص عاشقانه را برای شما به وجود می‌آورد ممکن است در ابتدا احساس خطر داشته باشید اما خطر واقعی فرصتی برای خوشبختی است با خودتان صادق باشید و به قلب خود اطمینان کنید.
روزهای شانس: ۱۳،۱۵،۲۳،۲۶
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین آبان

سال جدید سیاره حاکم بر نشانه شما مریخ وارد صورت فلکی در روز سوم ژانویه می شود و بعد از آن در اواسط ماه نوامبر وارد برج عقرب خواهد شد. این تغییرات توجه شما را به سمت امور مالی و تعهدات و همچنین عزت نفس جذب می کند. به یاد داشته باشید که باید سال های گذشته را طی شش هفته آینده مجدداً مرور کنید. تمام ارتباطات در این ماه برای شما برجسته می شود. تمام قراردادهای تجاری و شخصی و همچنین مذاکرات با موفقیت به اتمام خواهند رسید. در این مدت می توانید به یک حقیقت مهم پی ببرید. چگونگی بیان کردن آن چه را که می خواهید به طرف مقابل منتقل کنید بسیار مهم است. چشم انداز تازه‌ای برای شما ایجاد می شود که می توانید راهی برای پیشبرد اهداف خود پیدا کنید. تمام درهایی که فکر می کردید بر روی شما بسته است باز میشود. جاده های قدیمی در حال ریزش می باشد و جاده های جدیدی برای شما به وجود می آیند. به آینده خوش بین باشید. در روز بیست و چهارم ژانویه در ارتباط با آنچه که می‌خواهید و برایش ارزش قائل هستید و برای احساس امنیت چه از نظر عاطفی و چه از نظر مالی و روابط خود سعی کنید صادق باشید. فرصتی است که گذشته خود را کنار بگذارید.
روز های شانس: ۳،۲۳،۲۵،۲۶
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین آذر

از نظر امنیت در امور عاطفی و مادی و عزت نفس بسیار رشد خواهید کرد. مریخ در این ماه در نشانه شما قرار دارد که احساس اشتیاق زیادی می کنید و شاهد پیشرفت هایی در زندگی تان خواهید بود. فرصتی دارید که یاد بگیرید برای خودتان ارزش قائل شوید. ونوس در برج دلو باعث موفق شدن شما در هر گونه مذاکرات مالی و یا کاری می شود. زمان، پول، انرژی و احساسات و عشق خود را جایی که واقعا ارزش آن را دارد صرف کنید. در روز ۱۰ ژانویه تحولاتی در زندگی و روابط و وضعیت مالی شما به وجود می آورند. سعی کنید با تغییراتی که برای شما رخ می دهد همسو باشید و مقابله نکنید. به نفع شما نیست. هر اتفاقی که می‌افتد اطمینان داشته باشید که درهای زیادی به سمت شما باز می شود. فرصتی خواهید داشت که قدرت واقعی خود را در امور احساسی و عاطفی و وضعیت مالی مجددا به دست آورید. پس وارد روابطی خواهید شد که ارزش شما حفظ می شود. در روز بیست و چهارم چرخه جدیدی از ارتباطات و مذاکرات را برای شما به ارمغان می آورد، از شما می خواهد که ذهن خود را باز نگه دارید، گزینه‌های بیش از آن چیزی که فکر می‌کنید در اختیار خواهید داشت.
روزهای شانس: ۲،۷،۲۳
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۲۸

فال ماهانه میلادی متولدین دی

به ماه و سالی که سرشار از تغییرات است خوش آمدید. چه کسی هستید؟ چه کسی می خواهید باشید؟ شما در ماه جدید دوباره متولد شده اید. درس هایی که در سال گذشته یاد گرفته اید را به خاطر آورید به راحتی می توانید از مشکلات و رفتارهای مخرب خود جلوگیری کنید. ونوس در برج دلو قرار دارد که باعث می شود ارزش های خود را شناسایی کنید و حمایت مالی و عاطفی که می خواهید را دریافت کنید. در روز دهم ژانویه، روابط را یک به یک برای شما روشن خواهند کرد. برخی از اعماق ناشناخته برای شما آشکار می شود. همچنین پایان یک مرحله ۱۸ ماهه از تحول و تغییرات در روابط تان است. در ارتباط با احساسات تان آن چه را که می خواهید و آنچه را که باید آزاد کنید صادق باشید. ارتباط برابری را با دیگران برقرار کنید تا عشق و پشتیبانی متقابل را دریافت کنید. در روز بیست و چهارم، آغاز یک چرخه پر شور جدید است که در امنیت عاطفی و مالی در حال رشد هستید. آرزوهای بزرگی دارید. به خودتان ایمان داشته باشید، می توانید انرژی خود را عاقلانه سرمایه‌گذاری کنید.
روزهای شانس: ۲،۷،۸،۱۵
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۱۸

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن

با حضور ونوس در نشانه شما در این ماه، باعث می شود که تمام توجهات را به سمت خود جذب کنید. با ورود به ماه ژانویه تغییرات قدرتمندی برای شما رخ می دهد. البته این تغییرات بیشتر در پشت صحنه زندگی شماست. در نزدیکی پایانی دوره ۱۸ ماهه از تحول و تغییرات قراردارید که از شما خواسته شده است تا با عمیق ترین ترس های خود در ارتباط با شکست و موفقیت مقابله کنید. در این مدت مدیتیشن منظم به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در روز ۱۰ام ژانویه، سلامتی و یا شرایط کاری برای شما روشن می شود. زندگی در حال تغییر است و شما تمام پاسخ ها را ندارید اما می توانید کارهای خود را مرحله به مرحله انجام دهید تا بتوانید مرحله بعدی را مشاهده کنید. ابتدا می توانید زندگی رویایی خود را تجسم کنید و سپس برای ساختن آن قدم بردارید. اما باید آگاه باشید. هنگامی که خورشید وارد نشانه شما در روز بیستم ماه می شود، به سمت نور قدم بر خواهید داشت. در روز بیست و چهارم ژانویه یک شروع عمیق جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد. با خودتان صادق باشید می توانید به آنچه که قبلاً تبدیل شده اید و یا در آینده تبدیل خواهید شد را مشاهده کنید.
روزهای شانس: ۷،۱۶،۲۳
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند

می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. اما در سطح بالاتر در واقع این سفری برای آزادسازی معنوی شما می باشد. در وضعیت اجتماعی، دوستی ها و کاری تغییراتی رخ میدهد. اکنون فرصتی دارید که شکاف ها را برطرف کنید. در روز دهم ژانویه مشکلاتی رخ می‌دهد که به موضوعات احساسی بیشتر نزدیک است و در واقع فرصتی دارید که در قلب و احساسات خود فرو روید. با کودک درونی خود ارتباط برقرار کنید. ونوس وارد برج حوت در روز سیزدهم ماه می شود که می توانید شیرینی زندگی را لمس کنید. ابتدا دوست داشته باشید و سپس می توانید چیزهایی را که می خواهید به سمت خود جذب کنید. در روز بیستم ژانویه خورشید وارد برج دلو میشود و شما را به سمت درون میکشد تا روح خود را جستجو کنید.
روز های شانس: ۷،۱۳،۲۳،۲۷
روزهای چالش برانگیز: ۱۰،۱۲،۱۳،۲۸

مطلب فال ماهانه میلادی – ژانویه ۲۰۲۳ برای اولین بار در وبسایت تاروت رنگی درج شده است.