فال هفتگی – فال هفته

وبسایت تاروت رنگی فال هفتگی – از دوشنبه، ۱۹ دی تا یکشنبه، ۲۵ دی ۱۴۰۱ شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید: فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | […] مطلب فال هفتگی – فال هفته برای اولین بار در وبسایت تاروت رنگی درج شده است.

فال هفتگی – فال هفته

وبسایت تاروت رنگی

فال هفتگی – از دوشنبه، ۱۹ دی تا یکشنبه، ۲۵ دی ۱۴۰۱

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

به دلیل وجود مریخ در نشانه شما، انرژی زیادی در خود احساس می کنید. (به همین ترتیب می خواهید که ورزش کنید و از هر راهی استفاده خواهید کرد تا از انرژی خود بهره ببرید.) هفته ای مثبت برای شما فروردین ماهی های عزیز می باشد. بودن در کنار دوستان اجتماعی، انجام کارهای ورزشی، انجام کارهای هنری و بازی با بچه ها برای شما سرگرم کننده خواهد بود و لذت زیادی می برید. از این که در خانه کار می کنید لذت می برید. به یاد داشته باشید که در روز چهارشنبه و پنجشنبه با حوادث مختلف در روبرو می‌شوید که در برابر آنها زمان سختی خواهید داشت. مراقب دیگران باشید. اگر عصبانی هستید، خود را کنترل کنید از دعوا و بحث با دیگران خودداری کنید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

خانه و خانواده دغدغه اصلی شما در زندگی می باشند. بسیاری از شما اردیبهشت ماهی های عزیز در خانه مشغول به انجام یک سری کارها هستید. خوشبختانه ونوس کلمات شما را شیرین تر از هر زمانی می سازد و باعث می شود که در برابر دیگران با سیاست تر و جذاب تر به نظر برسید. زمان بسیار مثبتی برای شماست. بسیار کارآمد هستید. در روز چهارشنبه و پنجشنبه ممکن است با دیگران بحث های پی در پی داشته باشید که بسیار تند و زننده هستند. خونسردی خود را کنترل کنید در غیر اینصورت پشیمان خواهید شد.

فال هفتگی متولدین خرداد

در بیشتر موارد هفته استثنایی برای شما خرداد ماهی های عزیز است. فرصت های زیادی برای دیدن چهره های جدید، مکان های جدید و متفاوت و یادگیری چیز های جدید در برابر شما وجود دارد. در این هفته پول های زیادی را جذب می کنید به همین ترتیب می توانید چیزهای بسیار زیبایی برای خود و عزیزانتان بخرید. خبر بسیار خوبی است. اما در روز چهارشنبه و پنجشنبه ممکن است با دوستان خود و یا یک گروهی یکسری مشکلات به وجود آید. خونسردی خود را حفظ کنید هر چه بیشتر مقاومت کنید آنها بیشتر می جنگند که خوب نیست. از انجام کارهای خشونت آمیز بپرهیزید. باهوش باشید.

فال هفتگی متولدین تیر

هفته جذاب برای شما تیرماهی های عزیز می باشد زیرا ونوس اکنون در نشانه شما قرار دارد که باعث گرمتر شدن روابط تان خواهد شد. زمان مناسبی است که با تمام افراد صحبت برقرار کنید حتی دشمنانتان. هفته بسیار عالی برای خرید لوازم بهداشتی و چیزهای زیبا برای خود می باشد. در اواسط هفته روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ممکن است با چهره های صاحب قدرت بحث و درگیری داشته باشید. این بحث می تواند در ارتباط با پول، درآمد و یا همچین چیزی باشد. خونسردی خود را حفظ کنید و احتیاط کنید. و از انجام کارهای خطرناک بپرهیزید. از این گونه استدلال ها در ارتباط با پول اصلاً ارزشش را ندارد

فال هفتگی متولدین مرداد

عطارد اکنون در نشانه شما قرار دارد. از مریخ آتشین قدرت می گیرند. به این معنی است که انرژی جسمی و فکری زیادی دارید. در این هفته کارهای بسیار خوبی انجام خواهید داد مخصوصاً در ارتباط با تجارت و کارهایی در زمینه انتشار، رسانه، پزشکی و قانون. غرور خود را کنترل کنید. در روز چهارشنبه و پنجشنبه اختلاف نظرهایی در ارتباط با سیاست، مذهب و یا مسائل نژادی ممکن است به وجود آید. تند و زننده خواهد بود. اهمیت ندارد که دیدگاه شما چیست و چه احساسی دارید. در این موقعیت نباید درگیر شوید. از ایجاد اختلافات خودداری کنید. از بودن در کنار افراد خطرناک و بودن در مکانهای غیر قابل اعتماد بپرهیزید. باهوش باشید.

فال هفتگی متولدین شهریور

همچنان کم حرف هستید و تصمیم دارید که به تنهایی و در پشت صحنه کار کنید. روابط با دوستان و گروه ها بسیار مثبت پیش می رود که خوب است. در انجام تحقیقات پیشرفت‌های زیادی خواهید داشت. در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با چالش هایی روبرو می شوید. ممکن است در ارتباط با ارث و میراث درگیری و یا استدلال هایی داشته باشید. حتی ممکن است با شریک عاطفی خود در ارتباط با ثروتی اختلاف نظر داشته باشید. هرچه که باشد این اختلافات تند و زننده خواهند بود. بنابراین باید خونسردی خود را حفظ کنید تا بیش از اندازه درگیر نشوید. از بودن در کنار افراد خطرناک خودداری کنید.

فال هفتگی متولدین مهر

هفته ای محبوب برای شما مهرماهی های عزیز است. از بودن در کنار دوستان به ویژه افراد جوان به صورت حضوری و آنلاین لذت زیادی خواهید برد. در حقیقت دیگران می خواهند که حرف شما را بشنوند. در حال حاضر ونوس در بالای نشانه شما قرار دارد که باعث می شود از سمت همگان مورد تحسین قرار بگیرید. به همین دلیل شخصی در ارتباط با چگونه جذاب به نظر رسیدن چیزی از شما مشاوره می گیرد. به عبارتی شما نوعی متخصص در این زمینه هستید. در اواسط هفته کمی استرس وجود دارد مخصوصاً در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ممکن است با شرکا و دوستان نزدیک خود اختلافاتی داشته باشید که بسیار تند و زننده خواهد بود. از انجام هر کاری در این زمان اجتناب کنید

فال هفتگی متولدین آبان

خورشید باعث می شود مانند یک نورافکن بدرخشید. زمان عالی برای جلب نظر دیگران است بدون اینکه هیچگونه کار خاصی انجام دهید می توانید در نظر رئیس و افراد خاص بسیار خوب به نظر برسید. با شخصی متفاوت رابطه ی آغاز می شود. ممکن است با شخصی در محل کار درگیری جدی داشته باشید. و حتی ممکن است نگران سلامتی خود و یا حیوان خانگی تان باشید. در روز چهارشنبه و پنجشنبه اتفاقاتی می‌افتد. برای برخی از آبان ماهی های عزیز درگیری های رخ می دهد که بسیار خشونت آمیز است. بنابراین در این زمان درگیر نشوید.

فال هفتگی متولدین آذر

زمان مثبتی برای شما است، عطارد در نشانه شما آذرماهی های عزیز قرار دارد. میل شما برای رفتن به سفر و کسب تجربه های جدید بسیار زیاد است. دوست دارید که افراد جدیدی را ملاقات کنید که فرهنگ های متفاوتی دارند. به مطالعه و نوشتن خواهید پرداخت. زمان فوق العاده برای گسترش دانش شما می باشد. در اواسط هفته در روز چهارشنبه و پنجشنبه ممکن است مشکلاتی در کنار فرزندان خود یا حتی شریک عاطفیتان داشته باشید. این مشکلات بسیار تند و زننده خواهند بود حتی خشونت به همراه دارند. بنابراین از انجام هر کاری در این زمان بپرهیزید و خونسردی خود را حفظ کنید و از رفتن به مکان های خطرناک و بودن در کنار افراد خطرناک بپرهیزید.

فال هفتگی متولدین دی

ایده های خوبی دارید که توسط آن می توانید آینده خود را تامین کنید. اشتیاق زیادی برای انجام کارهای خود احساس خواهید کرد. شریک عاطفی و دوستان تان حامی شما هستند و در تمام طول این راه ها شما را حمایت می کنند. در اواسط هفته مخصوصاً روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اختلافات جدی در خانه و خانواده رخ می دهد. برخی از دی ماهی های عزیز دچار خشونت می شوند ولی می‌خواهید که از این هم جلوگیری کنید. از این آتشی که به وجود آمده است دوری کنید و قاطع باشید.

فال هفتگی متولدین بهمن

با وجود این واقعیت که جسم شما به خواب بیشتری نیاز دارد. روابط با شرکا و دوستان نزدیک بسیار لذت بخش خواهد بود. مشتاق بحث در ارتباط با موضوعات مهم هستید دیگران می خواهند که ایده‌های خود را با شما به اشتراک بگذارند. روابط با همکاران تان بسیار مثبت خواهد بود. برخی از افراد از شما ستایش و قدردانی می کنند. با این وجود در روز چهارشنبه و پنجشنبه یک پنجره خطرناک در برابر شما گشوده می شود که مذاکرات تهاجمی و نامطلوبی رخ می دهد. این مذاکرات با برخوردهای جسمی و حتی گفتگو های وحشتناک همراه خواهد بود. ممکن است باعث آسیب دیدن برخی افراد شوند. سعی کنید صلح برقرار کرده و ایمن باشید.

فال هفتگی متولدین اسفند

شما می خواهید هر کاری انجام دهید تا احساس خوبی داشته باشید. لیستی برای خود تنظیم کنید و بدون اینکه هراسی به راه بدهید به سمت اهداف خود سرازیر می شوید. ونوس در نشانه شما قرار دارد که باعث می‌شود زمان بسیار عاشقانه و لذت بخشی داشته باشید اما در اواسط هفته در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بحث‌های ناخوشایندی در ارتباط با پول، درآمد، دارایی یا حتی اموال مشترک اتفاق می‌افتد. این بحث‌ها برای شما ناخوشایند خواهد بود و شما را به مبارزه می طلبد. نیاز ندارید که این کار را انجام دهید خونسردی خود را حفظ کنید از بودن در مکان های ناخوشایند و خطرناک بپرهیزید.

مطلب فال هفتگی – فال هفته برای اولین بار در وبسایت تاروت رنگی درج شده است.