کنترلر جدید پلی استیشن 5 به‌نام DualSense Edge معرفی شد

به صورت یک اتفاق غیرمنتظره در مراسم گیمزکام از کنترلر DualSense Edge پلی استیشن رونمایی شد. در جریان افتتاحیه مراسم گیمزکام 2022، در اتفاقی غیرمنتظره با پخش نمایش کوتاهی از دسته کنترلر جدید پلی استیشن 5 تحت عنوان DualSense Edge رونمایی شد، اما هنوز اطلاعات تکمیلی در رابطه با جزئیات بیش‌تر آن در دسترس نیست. براساس اطلاعات به دست آمده شما در این دسته با قابلیت‌های بیش‌تری روبرو خواهید شد و امکان دسترسی به سفارشی‌سازی آن را خواهید داشت. به علت وجود شایعاتی مبنی بر برگزاری رویداد پلی استیشن در ماه آینده، انتظار نمی‌رفت که شاهد حضور آن در گیمزکام باشیم و این اتفاق به نوبه خود باعث غافلگیری طرفداران گردید. براساس آخرین اخبار بازی، کنترلر پلی استیشن 5 با ارائه ظاهری قابل قبول و دارای امکانات جدید و منحصر... نوشته کنترلر جدید پلی استیشن 5 به‌نام DualSense Edge معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

کنترلر جدید پلی استیشن 5 به‌نام DualSense Edge معرفی شد

به صورت یک اتفاق غیرمنتظره در مراسم گیمزکام از کنترلر DualSense Edge پلی استیشن رونمایی شد. در جریان افتتاحیه مراسم گیمزکام 2022، در اتفاقی غیرمنتظره با پخش نمایش کوتاهی از دسته کنترلر جدید پلی استیشن 5 تحت عنوان DualSense Edge رونمایی شد، اما هنوز اطلاعات تکمیلی در رابطه با جزئیات بیش‌تر آن در دسترس نیست. براساس اطلاعات به دست آمده شما در این دسته با قابلیت‌های بیش‌تری روبرو خواهید شد و امکان دسترسی به سفارشی‌سازی آن را خواهید داشت. به علت وجود شایعاتی مبنی بر برگزاری رویداد پلی استیشن در ماه آینده، انتظار نمی‌رفت که شاهد حضور آن در گیمزکام باشیم و این اتفاق به نوبه خود باعث غافلگیری طرفداران گردید.

براساس آخرین اخبار بازی، کنترلر پلی استیشن 5 با ارائه ظاهری قابل قبول و دارای امکانات جدید و منحصر به فرد به عنوان رقیبی سرسخت برای دسته Elite کنسول ایکس باکس به حساب می‌آید. تا این زمان هنوز اطلاعات زیادی از تاریخ انتشار و قیمت آن به کاربران توضیحاتی داده نشده و باید تا زمان ارائه توضیحات سونی از کنترلر جدید خود صبر کنیم.

براساس نمایش منتشر شده از قابلیت‌های این کنترلر می‌توان گفت که سونی مانورهای زیادی روی ارائه ویژگی‌های جدید DualSense Edge انجام داده است و کاربران می‌توانند به راحتی با دکمه‌های مختلف دسته به شخصی‌سازی آن از تنظیم حساسیت استیک گرفته تا موارد دیگر بپردازند. همچنین بازیکنان به راحتی می‌توانند تنظیمات دلخواه خود را با پروفایل‌های مختلف ایجاد کنند تا در مواقع مورد نیاز به آن‌ها دسترسی داشته باشند. برای جا به جایی میان پروفایل‌ها، می‌توانید از  دکمه Fn روی کنترلر استفاده کنید.

کنترلر جدید پلی استیشن 5

کنترلر جدید پلی استیشن 5

با رنگ‌بندی متفاوت و ویژگی‌های نورپردازی، کنترلر DualSense Edge بسیار شباهت به دوال سنس دارد، اما به نظر می‌رسد اندازه این کنترلر کمی بزرگ‌تر بوده و از دکمه‌های بیش‌تری بهره برده است. ظاهر این کنترلر به شدت زیبا بوده و وجود دکمه‌های مختلف برای انجام عملیات شخصی‌سازی آن را منحصر به فرد کرده است. قابلیت و کارایی این کنترلر جدید می تواند نظر سازندگان پلی استیشن VR 2‌ را جلب کند و آن ها از این دسته برای ارائه ویژگی های بیش تر استفاده کنند.

با این حال تنها باید تا ارائه توضیحات کامل از سمت شرکت سونی در رابطه به کنترلر جدید پلی استیشن 5 منتظر بمانیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا از ظاهر و کارایی دوال سنس ادج خوشتان آمده است؟

DualSense Edge دسته کنترلر DualSense Edge

منبع: Polygon

نوشته کنترلر جدید پلی استیشن 5 به‌نام DualSense Edge معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.