Chef Merge – Home Decor 1.5.0 – بازی سرآشپز – دکوراسیون خانه + مود

Chef Merge - Home Decor نام یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Higgs Studio برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی Higgs Studio یک استودیو بازی سازی موفق در مارکت اندروید است که پیش از این بازی هم تجربه ساخت بازی های هیجان انگیز و خارق العاده دیگری را در کارنامه بازی سازی اش داشته است. Chef Merge - Home Decor هم یکی از جدید ترین بازی های این استودیو بازی سازی است که توانسته با ارائه یک خط داستانی جذاب و درگیر کننده و یک گیم پلی سرگرم کننده، تجربه یونیک و منحصر به فردی را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. در حالی که Chef Merge - Home Decor به عنوان یک بازی تفننی خودش را معرفی کرده است، باید بگوییم این بازی اساساً یک بازی پازل و فکری در سبک ادغام است. این بازی در حقیقت با الهام گرفتن از بازی های موفق این سبک مثل Merge Matters: Home renovation game with a twist، Merge Town و Merge Home – Design Dream – Decor Mansion ساخته شده است. این سبک بازی ها، یکی از جدید ترین سبک های بازی های موبایلی هستند که استقبال گیمر ها از این بازی ها باعث شده است تا توسعه دهندگان بازی های موبایلی به سراغ ساخت این بازی ها بروند. مثل اکثر بازی های این سبک، در Chef Merge - Home Decor شما یک سری آیتم مشابه را با هم ادغام می کنید تا بتوانید آیتم های جدیدی به دست بیاورید و وظایف خودتان را که دکوراسیون خانه ها است تکمیل کنید و مرحله به مرحله در بازی پیشروی کنید. بنابراین، اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های سبک ادغام هستید، مطمئناً Chef Merge - Home Decor می تواند اوقات سرگرم کننده ای را برای شما به ارمغان بیاورد! نوشته Chef Merge – Home Decor 1.5.0 – بازی سرآشپز – دکوراسیون خانه + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

Chef Merge – Home Decor 1.5.0 – بازی سرآشپز – دکوراسیون خانه + مود

Chef Merge - Home Decor نام یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Higgs Studio برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی Higgs Studio یک استودیو بازی سازی موفق در مارکت اندروید است که پیش از این بازی هم تجربه ساخت بازی های هیجان انگیز و خارق العاده دیگری را در کارنامه بازی سازی اش داشته است. Chef Merge - Home Decor هم یکی از جدید ترین بازی های این استودیو بازی سازی است که توانسته با ارائه یک خط داستانی جذاب و درگیر کننده و یک گیم پلی سرگرم کننده، تجربه یونیک و منحصر به فردی را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. در حالی که Chef Merge - Home Decor به عنوان یک بازی تفننی خودش را معرفی کرده است، باید بگوییم این بازی اساساً یک بازی پازل و فکری در سبک ادغام است. این بازی در حقیقت با الهام گرفتن از بازی های موفق این سبک مثل Merge Matters: Home renovation game with a twist، Merge Town و Merge Home – Design Dream – Decor Mansion ساخته شده است. این سبک بازی ها، یکی از جدید ترین سبک های بازی های موبایلی هستند که استقبال گیمر ها از این بازی ها باعث شده است تا توسعه دهندگان بازی های موبایلی به سراغ ساخت این بازی ها بروند. مثل اکثر بازی های این سبک، در Chef Merge - Home Decor شما یک سری آیتم مشابه را با هم ادغام می کنید تا بتوانید آیتم های جدیدی به دست بیاورید و وظایف خودتان را که دکوراسیون خانه ها است تکمیل کنید و مرحله به مرحله در بازی پیشروی کنید. بنابراین، اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های سبک ادغام هستید، مطمئناً Chef Merge - Home Decor می تواند اوقات سرگرم کننده ای را برای شما به ارمغان بیاورد!

نوشته Chef Merge – Home Decor 1.5.0 – بازی سرآشپز – دکوراسیون خانه + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.