Microsoft To Do 2.75.305 – برنامه ریزی کارها با امکانات منحصر به فرد!

به خاطر سپردن کارها، با توجه به حجم زیاد اطلاعات دریافتی در طول روز، بسیار مشکل شده است. همچنین به دلیل زیاد شدن مشغله ‌ها و نداشتن تمرکز اکثر برنامه ریزی هایی که می کنیم، فراموش می شود و بسیاری از کار ها، انجام نشده باقی می ماند. گوشی‌ های هوشمند در اینجا به کارمان می‌ آیند و با دستیار‌ های شخصی و اپلیکیشن ‌های بی ‌شمار کار را برای کاربران راحت می ‌کنند تا نگرانی بابت فراموش کردن کارها نداشته باشند. امروز با یکی از بهترین اپلیکیشن های یادآوری و مدیریت کارهای روزانه در خدمت شما هستیم. Microsoft To Do: List, Task & Reminder عنوان یک اپلیکیشن برای برنامه ریزی و یادآوری کارهای روزانه مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Microsoft Corporation توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه در مواردی نظیر کار، مدرسه و خانه به شما کمک خواهد کرد تا بهره‌وری خود را افزایش و میزان استرس خود را کاهش دهید. فن‌آوری هوشمند و طراحی زیبا را با هم تلفیق شده است تا گردش کاری روزانه را ساده تر کند. با اشتراک‌گذاری فهرست‌ کار ها می ‌توانید در به انجام رسیدن آن ها با دیگران همکاری کنید. می توانید به سادگی و با یک لینک، لیست کار ها را با همکاران یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. برای ساده تر و سریعتر انجام شدن کار ها، می توان آن ها را به چند مرحله تقسیم کرد و پیشرفت انجام کار ها را به صورت مرحله به مرحله مشاهده نمود. با تلفیق با سرویس Outlook Mail، می‌توانید کارهایتان را با استفاده از حساب Microsoft مشابهی در سرویس‌گیرنده Outlook Desktop یا در Outlook.com مشاهده کنید. تمام کارهای روزانه در سرورهای ابری ذخیره می‌شوند، بنابراین هم در Microsoft To Do و هم در Outlook Tasks به‌طور خودکار نمایش داده خواهند شد. نوشته Microsoft To Do 2.75.305 – برنامه ریزی کارها با امکانات منحصر به فرد! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

Microsoft To Do 2.75.305 – برنامه ریزی کارها با امکانات منحصر به فرد!

به خاطر سپردن کارها، با توجه به حجم زیاد اطلاعات دریافتی در طول روز، بسیار مشکل شده است. همچنین به دلیل زیاد شدن مشغله ‌ها و نداشتن تمرکز اکثر برنامه ریزی هایی که می کنیم، فراموش می شود و بسیاری از کار ها، انجام نشده باقی می ماند. گوشی‌ های هوشمند در اینجا به کارمان می‌ آیند و با دستیار‌ های شخصی و اپلیکیشن ‌های بی ‌شمار کار را برای کاربران راحت می ‌کنند تا نگرانی بابت فراموش کردن کارها نداشته باشند. امروز با یکی از بهترین اپلیکیشن های یادآوری و مدیریت کارهای روزانه در خدمت شما هستیم. Microsoft To Do: List, Task & Reminder عنوان یک اپلیکیشن برای برنامه ریزی و یادآوری کارهای روزانه مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Microsoft Corporation توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه در مواردی نظیر کار، مدرسه و خانه به شما کمک خواهد کرد تا بهره‌وری خود را افزایش و میزان استرس خود را کاهش دهید. فن‌آوری هوشمند و طراحی زیبا را با هم تلفیق شده است تا گردش کاری روزانه را ساده تر کند. با اشتراک‌گذاری فهرست‌ کار ها می ‌توانید در به انجام رسیدن آن ها با دیگران همکاری کنید. می توانید به سادگی و با یک لینک، لیست کار ها را با همکاران یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. برای ساده تر و سریعتر انجام شدن کار ها، می توان آن ها را به چند مرحله تقسیم کرد و پیشرفت انجام کار ها را به صورت مرحله به مرحله مشاهده نمود. با تلفیق با سرویس Outlook Mail، می‌توانید کارهایتان را با استفاده از حساب Microsoft مشابهی در سرویس‌گیرنده Outlook Desktop یا در Outlook.com مشاهده کنید. تمام کارهای روزانه در سرورهای ابری ذخیره می‌شوند، بنابراین هم در Microsoft To Do و هم در Outlook Tasks به‌طور خودکار نمایش داده خواهند شد.

نوشته Microsoft To Do 2.75.305 – برنامه ریزی کارها با امکانات منحصر به فرد! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.