Nova Dark Icon Pack 6.4.8 – دانلود برنامه آیکون پک نوا دارک برای اندروید

هر کدام از ما هر روز ساعات مختلفی را مشغول کار کردن با گوشی و استفاده از امکانات آن هستیم. به طور متوسط هر کاربر در شبانه روز بیش از ۵۰ بار قفل گوشی را باز کرده و از آن استفاده می کند. در اثر این استفاده زیاد، بسیار محتمل است که رابط کاربری و ظاهر سیستم عامل اندروید، برای کاربر خسته کننده شده و جذابیت قبلی را نداشته باشد. به همین خاطر کاربران بسیاری به دنبال تغییر ظاهر سیستم عامل گوشی خود هستند. خوشبختانه اندروید به لحاظ قابلیت شخصی سازی یکی از بهترین سیستم عامل هاست و اغلب قسمت های آن را می توان به راحتی شخصی سازی کرد. ابزار های بسیاری برای شخصی سازی اندروید ساخته شده است که تا کنون نمونه های بسیاری از آن ها را در فارسروید خدمت شما معرفی کرده ایم. از جمله پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین ابزار های شخصی سازی اندروید می توان لانچر ها و آیکون پک ها را نام برد. با استفاده از لانچر ها می توان ظاهر هوم اسکرین و منوی برنامه های اندروید را تغییر داد. با استفاده از آیکون پک هم می توان آیکون برنامه ها را تعویض کرد. استفاده از آیکون پک و لانچر باعث می شود که ظاهر سیستم عامل اندروید به طور کلی دگرگون شود. امروز در فارسروید با یک آیکون پک زیبا در خدمت شما هستیم. Nova Dark Icon Pack - Rounded Square Shaped Icons عنوان یک آیکون پک مربعی بسیار زیبا و جذاب، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Creative Studio 14 توسعه و با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. بیش از 1700 آیکون در این مجموعه وجود دارد که همگی به زیبایی و با صرف زمان زیاد طراحی شده اند. در طراحی آیکون ها از رنگ های گرادینت استفاده شده است که جذابیت خاصی به رابط کاربری گوشی می دهد. زمینه آیکون ها هم تیره رنگ است تا در هنگام استفاده در محیط های دارک، جلوه بهتری داشته باشند. مجموعه ای از تصاویر زمینه اختصاصی هم در برنامه گنجانده شده است که برای ایجاد هماهنگی بیشتر در رابط کاربری می توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه حتما باید یک لانچر مدرن مثل Nova Launcher روی گوشی شما نصب باشد. نوشته Nova Dark Icon Pack 6.4.8 – دانلود برنامه آیکون پک نوا دارک برای اندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

Nova Dark Icon Pack 6.4.8 – دانلود برنامه آیکون پک نوا دارک برای اندروید

هر کدام از ما هر روز ساعات مختلفی را مشغول کار کردن با گوشی و استفاده از امکانات آن هستیم. به طور متوسط هر کاربر در شبانه روز بیش از ۵۰ بار قفل گوشی را باز کرده و از آن استفاده می کند. در اثر این استفاده زیاد، بسیار محتمل است که رابط کاربری و ظاهر سیستم عامل اندروید، برای کاربر خسته کننده شده و جذابیت قبلی را نداشته باشد. به همین خاطر کاربران بسیاری به دنبال تغییر ظاهر سیستم عامل گوشی خود هستند. خوشبختانه اندروید به لحاظ قابلیت شخصی سازی یکی از بهترین سیستم عامل هاست و اغلب قسمت های آن را می توان به راحتی شخصی سازی کرد. ابزار های بسیاری برای شخصی سازی اندروید ساخته شده است که تا کنون نمونه های بسیاری از آن ها را در فارسروید خدمت شما معرفی کرده ایم. از جمله پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین ابزار های شخصی سازی اندروید می توان لانچر ها و آیکون پک ها را نام برد. با استفاده از لانچر ها می توان ظاهر هوم اسکرین و منوی برنامه های اندروید را تغییر داد. با استفاده از آیکون پک هم می توان آیکون برنامه ها را تعویض کرد. استفاده از آیکون پک و لانچر باعث می شود که ظاهر سیستم عامل اندروید به طور کلی دگرگون شود. امروز در فارسروید با یک آیکون پک زیبا در خدمت شما هستیم. Nova Dark Icon Pack - Rounded Square Shaped Icons عنوان یک آیکون پک مربعی بسیار زیبا و جذاب، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Creative Studio 14 توسعه و با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. بیش از 1700 آیکون در این مجموعه وجود دارد که همگی به زیبایی و با صرف زمان زیاد طراحی شده اند. در طراحی آیکون ها از رنگ های گرادینت استفاده شده است که جذابیت خاصی به رابط کاربری گوشی می دهد. زمینه آیکون ها هم تیره رنگ است تا در هنگام استفاده در محیط های دارک، جلوه بهتری داشته باشند. مجموعه ای از تصاویر زمینه اختصاصی هم در برنامه گنجانده شده است که برای ایجاد هماهنگی بیشتر در رابط کاربری می توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه حتما باید یک لانچر مدرن مثل Nova Launcher روی گوشی شما نصب باشد.

نوشته Nova Dark Icon Pack 6.4.8 – دانلود برنامه آیکون پک نوا دارک برای اندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.