The Last of Us قرار بود بسته الحاقی در مورد مادر الی دریافت کند

نیل دراکمن، خالق و کارگردان بازی The Last of Us به‌تازگی از برنامه‌ها برای ساخت یک محتوای اضافه در مورد معرفی مادر الی صحبت کرده است. این اتفاق هیچ‌گاه رخ نداد و وی معتقد است که این محتوا با روند بازی سازگار نبود و به همین دلیل آن را کنار گذاشته است. گفتنی است مصاحبه جدید به سریال لست آو آس HBO هم می‌پردازد و ممکن است که اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شود که داستان را فاش کند. دراکمن به‌تازگی با مجله‌ی آمریکایی ورایتی صحبت کرده است و به مادر الی به نام، آنا پرداخته است. او قرار است که در اواخر فصل اول سریال The Last of Us ظاهر شود و بخشی از پی‌رنگ سریال است. گفتنی است اشلی جانسون که بازیگر شخصیت الی در بازی اصلی... نوشته The Last of Us قرار بود بسته الحاقی در مورد مادر الی دریافت کند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

The Last of Us قرار بود بسته الحاقی در مورد مادر الی دریافت کند

نیل دراکمن، خالق و کارگردان بازی The Last of Us به‌تازگی از برنامه‌ها برای ساخت یک محتوای اضافه در مورد معرفی مادر الی صحبت کرده است. این اتفاق هیچ‌گاه رخ نداد و وی معتقد است که این محتوا با روند بازی سازگار نبود و به همین دلیل آن را کنار گذاشته است. گفتنی است مصاحبه جدید به سریال لست آو آس HBO هم می‌پردازد و ممکن است که اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شود که داستان را فاش کند.

دراکمن به‌تازگی با مجله‌ی آمریکایی ورایتی صحبت کرده است و به مادر الی به نام، آنا پرداخته است. او قرار است که در اواخر فصل اول سریال The Last of Us ظاهر شود و بخشی از پی‌رنگ سریال است. گفتنی است اشلی جانسون که بازیگر شخصیت الی در بازی اصلی است، نقش مادر او را در سریال ایفا خواهد کرد. کارگردان بازی و سریال در مصاحبه‌ی جدید به برنامه‌های استودیو برای معرفی شخصیت آنا در بازی می‌پردازد.

دراکمن در مورد بسته الحاقی The Last of Us می‌گوید: «پس از انتشار بازی یک داستان کوتاه نوشتم. قرار بود که تنها یک فیلم انیمیشنی کوتاه باشد، اما هدف از هم پاشید و نتوانست به نتیجه برسد. زمانی بود که این داستان می‌توانست به DLC تبدیل شود، اما این ایده هم فروپاشید.» دراکمن در ادامه می‌گوید که ایده‌ی حضور آنا در سریال را با کریگ مازین، دیگر خالق سریال به اشتراک گذاشته است و او از چنین ایده‌ای «سریعاً هیجان‌زده» می‌شود.

بسته الحاقی The Last of US مادر الی

مادر الی در بازی The Last of Us 

کارگردان لست آو آس در ادامه افزود: «ما او (آنا) را به زیباترین و شاعرانه‌ترین شکل ممکن جان بخشیدیم، آنکه اشلی جانسون را برای بازی در نقش مادر الی انتخاب کنیم و او بازیگر اصلی نقش الی بود.» در حالی که بازی The Last of Us هیچ‌گاه بسته الحاقی در مورد شخصیت آنا دریافت نکرد، اما یک محتوای جانبی به نام Left Behind منتشر شد که داستان الی و رایلی را دنبال کرد. استورم رید نقش رایلی را در سریال HBO بازی خواهد کرد.

مصاحبه‌ی کامل ورایتی، جزئیات تازه‌ای از سریال را فاش می‌کند. برای نمونه جوئل و سارا در قسمت اول هیچ‌کدام از غذاهایی که با آرد پخته‌شده را نمی‌‌خورند. دراکمن می‌گوید که دلیل آن، پخش ویروس از طریق آرد است و اینکه شهر موجود هم یکی از تولیدکننده‌های بزرگ آرد در منطقه است. دراکمن در ادامه به وسواس طرفداران اشاره کرد و اینکه انتقادات چندان منطقی نیست، زیرا که طرفداران بیش از حد به شخصیت‌ها توجه می‌کنند و این در حالی است که تمام جزئیات در مورد آن‌ها را نمی‌دانند و وی افسوس می‌خورد که چرا تغییرات سریال، موقع ساخت بازی به فکرش نرسیده بود.

مصاحبه‌ی مفصل دراکمن و مازیگ با ورایتی بخش‌های بزرگی از داستان را فاش می‌کند و به همین دلیل آن را منتقل نخواهیم کرد. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به منبع اصلی مراجعه کنید.

منبع: GameSpot

نوشته The Last of Us قرار بود بسته الحاقی در مورد مادر الی دریافت کند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.