Traffic Tour Classic 1.2.5 – تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک اندروید + مود

Traffic Tour Classic - تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک دومین بازی رسمی از مجموعه بازی های تور ترافیکی است که مدت ها بعد از عرضه قسمت اول که با نام Traffic Tour : Racing Game - For Car Games Fans منتشر شده بود، به وسیله استودیوی Wolves Interactive برای دستگاه های اندرویدی ساخته و طراحی شد. فارسروید یک بار دیگر و برای اولین بار در ایران اقدام به معرفی و عرضه یک بازی مسابقه ای مهیج و سرگرم کننده دیگر کرده است. این بازی پنجمین پروژه از بازی های استودیوی Wolves Interactive ترکیه ای است و درست مثل دیگر بازی های ساخته شده توسط این توسعه دهنده تا به این لحظه، در سبک مسابقه ای (Racing) منتشر شده است. Traffic Tour Classic بعد از موفقیت نسبی قسمت اول ساخته شد و این بار بر خلاف ماشین های اسپرت و مدرن، به سراغ ماشین های کلاسیک و دوست داشتنی قدیمی رفته است تا تجربه ای متفاوت را برای شما فراهم کند. از نظر دیگر ویژگی ها باید گفت که Traffic Tour Classic در همان سبک قسمت قبلی ساخته شده و تفاوت خاص دیگری بین این دو بازی وجود ندارد. اگرچه که تغییرات جزئی و بهبودهای اندکی در این بازی صورت گرفته اما در کل می توان گفت که تفاوت اصلی این دو بازی در مدل های ماشین ها است. نوشته Traffic Tour Classic 1.2.5 – تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

Traffic Tour Classic 1.2.5 – تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک اندروید + مود

Traffic Tour Classic - تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک دومین بازی رسمی از مجموعه بازی های تور ترافیکی است که مدت ها بعد از عرضه قسمت اول که با نام Traffic Tour : Racing Game - For Car Games Fans منتشر شده بود، به وسیله استودیوی Wolves Interactive برای دستگاه های اندرویدی ساخته و طراحی شد. فارسروید یک بار دیگر و برای اولین بار در ایران اقدام به معرفی و عرضه یک بازی مسابقه ای مهیج و سرگرم کننده دیگر کرده است. این بازی پنجمین پروژه از بازی های استودیوی Wolves Interactive ترکیه ای است و درست مثل دیگر بازی های ساخته شده توسط این توسعه دهنده تا به این لحظه، در سبک مسابقه ای (Racing) منتشر شده است. Traffic Tour Classic بعد از موفقیت نسبی قسمت اول ساخته شد و این بار بر خلاف ماشین های اسپرت و مدرن، به سراغ ماشین های کلاسیک و دوست داشتنی قدیمی رفته است تا تجربه ای متفاوت را برای شما فراهم کند. از نظر دیگر ویژگی ها باید گفت که Traffic Tour Classic در همان سبک قسمت قبلی ساخته شده و تفاوت خاص دیگری بین این دو بازی وجود ندارد. اگرچه که تغییرات جزئی و بهبودهای اندکی در این بازی صورت گرفته اما در کل می توان گفت که تفاوت اصلی این دو بازی در مدل های ماشین ها است.

نوشته Traffic Tour Classic 1.2.5 – تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.