Wing Fighter 1.7.30 – آپدیت بازی آرکید/تفننی “جنگنده بالدار” اندروید + مود

Wing Fighter جنگنده بالدار نام یک بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمر ها منتشر کرده است و کارنامه بازی سازی بسیار موفقی در مارکت اندروید دارد. Wing Fighter هم یکی از بازی های خوب این استودیو بازی سازی است که با گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور خودش توانسته تجربه منحصر به فرد و هیجان انگیز دیگری را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. این بازی که اساساً یک بازی شوتر آرکیدی در سبک تیراندازی جهنمی است، شما را وارد یک سیاره فضایی می کند و از شما می خواهد به عنوان یک خلبان جنگنده فضایی با دشمنان مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. درست مانند اکثر بازی های این سبک، شما باید آماده مبارزات بزرگی شوید که در آنها هیچ وقفه ای وجود ندارد. تیر های دشمنان از چپ و راست و بالا و پایین به سمت شما روانه می شوند و شما باید ضمن اجتناب کردن از آنها و منهدم نشدن، به دشمنان تان تیراندازی کنید و با شلیک های پیاپی و بی امان تان آنها را نابود کنید. مهارت شما در بقاء و چالاکی شما در هدایت جنگنده تان اصلی ترین عامل پیشروی در مراحل نفس گیر و چالش برانگیز این بازی خواهد بود. بنابراین، اگر دنبال یک بازی شوتر آرکیدی و فضایی در سبک تیراندازی جهنمی می گردید، Wing Fighter می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد! نوشته Wing Fighter 1.7.30 – آپدیت بازی آرکید/تفننی “جنگنده بالدار” اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

Wing Fighter 1.7.30 – آپدیت بازی آرکید/تفننی “جنگنده بالدار” اندروید + مود

Wing Fighter جنگنده بالدار نام یک بازی در ژانر آرکید است که توسط استودیو بازی سازی MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی MINIGAME ENTERTAINMENT LIMITED پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمر ها منتشر کرده است و کارنامه بازی سازی بسیار موفقی در مارکت اندروید دارد. Wing Fighter هم یکی از بازی های خوب این استودیو بازی سازی است که با گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور خودش توانسته تجربه منحصر به فرد و هیجان انگیز دیگری را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. این بازی که اساساً یک بازی شوتر آرکیدی در سبک تیراندازی جهنمی است، شما را وارد یک سیاره فضایی می کند و از شما می خواهد به عنوان یک خلبان جنگنده فضایی با دشمنان مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. درست مانند اکثر بازی های این سبک، شما باید آماده مبارزات بزرگی شوید که در آنها هیچ وقفه ای وجود ندارد. تیر های دشمنان از چپ و راست و بالا و پایین به سمت شما روانه می شوند و شما باید ضمن اجتناب کردن از آنها و منهدم نشدن، به دشمنان تان تیراندازی کنید و با شلیک های پیاپی و بی امان تان آنها را نابود کنید. مهارت شما در بقاء و چالاکی شما در هدایت جنگنده تان اصلی ترین عامل پیشروی در مراحل نفس گیر و چالش برانگیز این بازی خواهد بود. بنابراین، اگر دنبال یک بازی شوتر آرکیدی و فضایی در سبک تیراندازی جهنمی می گردید، Wing Fighter می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد!

نوشته Wing Fighter 1.7.30 – آپدیت بازی آرکید/تفننی “جنگنده بالدار” اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.